Menu

PREMIER LEAGUE NASZA PASJA PL .

sport

afera Tortowa czyli Ture torcikowy maruda

angel22233

 

urdozinty

Takiego obrotu spraw nikt nawet  podejrzewał  ze wybuchnie taka afera Tortowa -Urodzinowa a to wszystko za sprawą Yayi Ture i jego durnego zadufanego w sobie Tureckiego Agenta  Dimitri Seluk którzy zrobi aferę na całego .

 

 

 

JS633841501

 

 

Kiedy wybuchła afera tortowa i dowiedziałem  sie o co w niech chodzi to spadłem z krzesła pod biurko ze a taka bzdure Ture chciał opuścić Manchester city ,ale jak można się było domyśleć miało to drugie dno legendy city .

 

Kilka dni po zdobycie przez obywateli mistrzostwa i po 13 maja 2014   zaczęła się szopa związana z Ture i jego odejściem gdyż nie dostał życzeń od kolegów i torta od zarządu manchesteru city ,i szybciutko Yaya Ture poszedł się poskarżyć na city swojemu menedżerowi ze nie jest szanowany przez Obywateli .

 

 

A ten Turecki bałwan zamiast sie spotkać w 3 osoby czyli piłkarz agent piłkarza i prezes city czyli Pan Mubarak czyli prawa ręka Szejka Monsura wypaplał wszystko w BBC i zaczęła się wtedy afera Tortowa .

 

 

 

 dimitriseluk1

 

 Agent Ture oto co powiedział  dziennikarzowi BBC na temat tej sytuacji : Yaya nie czuje się dobrze w manchesterze city gdyż zawodnik nie jest szanowany przez klub , powtarzam jednak nie chodzi nam o nową umowe i skok na większą kase i nowy kontrakt dla mojego Zawodnika ,

 

 

Zapewne Ture chiocał mieć urodziny w prezydenckim stylu czyli przyjeżdża do niego Sam Szejk Monosur i wręcza mu Tort a do tego kluczyki do nowego wozu , bo stare które kupił ostatnio znudziło mu sie .zdjęcia poniżej .

 

 

tort

 

 

 

 

Co powiedział  Torcik na temat tej sytuacji  w portalach społecznościowych :

 

Dziękuje wszystkim za życzenia kartka przyszłą  także od klubu pewnie utknęła  na  Na poczcie buhaaass , co za klaun manchesteru city zęby zęby robić taką zadymę prze z taka głupotę .

 

 * Godzinę po pierwszym wpisie na Twitterze okazał się drugi wpis Torcika  mówiący w co innego co powiedział za pierwszym razem , powiedział ze wszystko co robi mój Agent mówi całkowitą prawdę ,przedstawia mój punkt myślenia i że wszystko się wyjazni po mundialu 2014 roku .

 

 

 

 

 

Moim skromnym zdaniem tu nie chodziło o zapomiane ciasto dla Yaya czy zyczenia urodzinowe tylko o pierwsżą faze negocjacji związane z  przedłużeniem umowy z klubem ,dzięki czemu dostałby podwyżkę i mógłby sobie kupić wymarzone brykę ,bo wcześniej na  Auto Ture nie było po prostu go stać .

 

 

Pozatym city zamieściło w sieci zdjecia jak zawodnicy city śpiewają  "Happy Birthday, Yaya a piłkarz dostał nawet torta .

 

 

 article26333611E096F6200000578253_634x353

 

 

 

 

 

 Powstał nawet smieszny filmik internetowy na znanym kanale na You Tubie o Urodzianch ture 

 

 

Ture zachowuje się jak małe dziecko które nie dostał prezentu od rodziców za swoje zachowanie powinien dostać w nos, ale niestety takim trenerem nie był Manuel Pelegrini . Na takie zachowanie w sam raz nadawałby sie Jose Murihno czy Pep Glaudiola który pokazał gdzie jest jego miejsce .

 

 

W 2015 roku był   już szczekliwy bo jego Twitter  huczał od powiadomień z okazji 31 urodziny 

yaya_3302387b_1

 

Paddy Power” 

 W dniu swoich urodzin  13 maja 2015  Yaya Ture i jego zespól grał mecz z Queens Park Rangers  na etihad  w ramach 36 kolejki Premier Leaguea , wtdy nad stadionem pojawił sie Transparent "Happy Birthday, Yaya!”.

 

6d7013048d0c128a879704427738873c_L

 

 

 

AKCJA TORT NA STADION ŻEBY SIĘ NIE OBRAZIŁ :

 Kibice zostali poproszeni żeby na urodziny Yaya przynieśli tort żeby Yaya był szczęśliwy podczas  dniu jego urodzin żeby nie mógł marudzić , bo przezwisko maruda jest przewidziane tylko dla Wengera.

  

Kibice spełni marzenia Yaya i dostał mnóstwo życzeń i torów podczas meczu i niech gra dla city jak najdłużej .

 yayatourebirthdaysignsquare_1l4qzjfammyvb1hpvfbrqh1w2c

 

 

Ale pamiętacie 13 maja 2018 znów skladamy  życzenia Yaya ture  żeby się nie obraził na cała planetę  .

© PREMIER LEAGUE NASZA PASJA PL .
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci