Menu

PREMIER LEAGUE NASZA PASJA PL .

sport

sedziowie psuja wielkie mecze potrzebujemy natychmiast sytemu var

angel22233

k3

 

 

Jestem bardzo zbulwersowany tegorocznym sedziowaniu fazy pucharowej "champions league" czas zrobic rewolucje i zakończyc wypaczanie wyników w futbolu co ostatnio zdarza się często .

 

 

CZY POMYŁKI ŚA PRZYPADKOWE ?

 

 

LAPUKA1

 

Musimy sobie zadac pytanie czy te błędy sędziów są przypadkowe czy te błędy są spowodowane nieczytymi intencjami czyli z piłkarska mafia która wiemy że przez wiele lata działała i nie wierze że się skończyła w piłce nożnej ,możliwe tylko że teraz działa toche inaczej.    miejmy jednak nadzieje że ostanie błędy sedziów w szczególnosci w lidze mistzrów śa raczej błedami z niedopatzrenia sedziów.

 

19983188CaricatureillustrationofasoccerrefereeshowingredcardStockPhoto

 

 

Jeżeli to są tylko błędy sędziowskie to z z szczego one wynikają  bo jeżeli sędzia jest kila mętów od wydarzenia jak miało miejsce w meczu Real vs Bayern 18.04 .2017 r i on gwiżdże faul i daje czerwona kartkę którego nie było i widział to cały stadion i mnustwo osób ogladajacych ten mecz w telewizji .

 

skandal

 

 

Dlaczego też sędziowie asystenci nie wychwytują takich spalonych co zmieniaja dwumecze ,jeżeli tak to ma to wyglądać to prawdę płakać  mi się chce bo będą przechodzic zespoły nie które zasłużyły na awans tylko te które miały większe sześcia u sędziego i be robić kibiców w trąbę .

 

 

CO ZROBIĆ ŻEBY NIE BYŁO TAKICH BŁĘDÓW 

 

var

 

 

 

 

Fifa i UEFA powinni w końcu wejść w 21 wiek i dążyć do wprowadzenia systemu Var czyli sytemu kture umozliwiaja obejrzenia powtórki przez sędziego podczas meczu .

 

Takie rozwiązanie są już stosowane przecież w NBA czy NHL i się sprawdzają spokojnie .

 

Argument na nie było zawsze taki sm było mówione że futbol jest taki popularny i piekny więc po coś zmieniać skoro nic złego sie nie dzieje czy te stare leśne dziadki nie widzą w ogołe ze jest coś nie tak ?.

 

w założeniu moglibyśmy sprawdzać czy był go strzelony prawidłowo ,czy była jedenastka ,i czy sędzia dobrze zrobił wyrzucając piłkarza z boiska ,

Argumenty ze mecze będą trwać bardzo długo moze już wyrzucić do kosza gdyż podczas meczu Francja vs Hiszpania testowano system vars i sie sparwił w 100% . nie uznał gola po Grizmana który pocztówkowo został uznany ale po analizie cofnięto ta decyzje,

 

 

Tak wiec jeżeli chcemy zęby piłka nożna była równa dla wszystkich przy tak szybkich meczach powiinsmy juz od nowego sezonu wprawdzaic system vars zęby nie było żadnych podejrzeń ze komos się pomogło ,bo chyba tego wszyscy chcemy zęby mecze były sprawiedliwe apeluje z tym do pana Infantino który możne to zrobić .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© PREMIER LEAGUE NASZA PASJA PL .
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci