Menu

PREMIER LEAGUE NASZA PASJA PL .

sport

czy wenger tupnie w stół i powie dośc

angel22233

ScreenShot20161013at13.54.19

 

 

 

Pomału kończy się sezon w Premier Leaguea więc trzeba sobie zadać pytanie czy Wenger może dać tytuł mistrzowski Arsenalowi ?

 

Niestety widać że Wengerowi brakuje pomysłu jak prowadzić ten klub nie ma wizji na ten klub, to jest małżeństwo z rozsadniku a nie z miłości .Wenger jest Jeszce w latach gdzie Londyńczycy walczyli z United o mistrzostwo w Anglii  ,ale przecież wenger nie zunaje takich klubów jak city czy Chelsea bo według tego staruszka one powinny być zdegradowane bo mają dużo kasy co za pajac z tego Wengera.

 

 

Jak słyszę jak władze  Arsenalu  mówią ze Arsenal w każdym roku odniusi sukces bo zajmuje  4 miejsce to mi się chce śmiać bardziej niż kiedy się Luis Van Gal się wypierniczył  na boisku 

 

 

Arsene Wenger broni sie że wygrał w ostatnich latach Puchar Anglii ale patrząc jakich miał finałowych rywali to sie nie dziwie ze wygrał to trofeum nie pamiętam  zeby o jakies wielkie trofeum w finale czy city ,United  albo Chelsea.

 

 

majster

 

 

 

Po wilelkim sukcesie z 2004 roku kiedy arsenał zdominował ligę pod siebie nic wielkiego im sie ni e udało w lidze zrobić a to przecież Wenger odpowiada za wyniki  ,chyba najszczęśliwszym człowiekiem na świcie że w każdym sezonie był wyżej od Kogotów  ato było  ważniejsze od mistrzostwa ale na 99% to sie zmieni w sezonie 2016-2017 gdzie zwodnicy Wengera grają w ostatnich  tygodniach fatalanie .

 

 

Prwada jest taka że od tego pieknego z snu dzie nie przegrali ani jednego meczu w sezonie to ekipa Wengera nie poszła na jeszce wyższy poziom pajac nie zrozumiał że futbol idzie inna drogą niz on sobie życzył 

 

 

dochody

 

 

Już na pierwszy widok widać jaki Wenger ma  inne podejście do futbolu gdyż  on lubił dawać szansy swoim wychowankom lub kupować piłkarzy o mało znanych nazwiska za wiele mniejsze pieniądze niż to robiła konkurencja , Nawet jesli wenger zrobił z nich pożarnych piłkarzy do oni odchodzi gdyż arsenału nie było szans na zdobycie trofeów ,i znów wenegre musiał szaukac nowych niedoświadczonych piłkarzy i tak było w kołko.

 

 Księgowi arsenału zapewne są szczęsliwi gdyż Wenger co roku dzieki sprzedazom swoich gwiazd bilanse arsenalu śa na koniec roku dodatnie ale chyba nie o to chodzi w tym wszystkim ?.

 

Przecież kibice chcą zęby ich klub walczył o najwyższe cele a nie jak Wenger i cały zarząd mówią bzdury że zajedzie 4 miejsca to jest sukces tego klubu kuźwa co za patałachy .

 

Na miejscu kibiców Londyńczyków  bym zastrajkował i nie powinni kupować Karnetów na mecze arsenalu to może Wenger ze spółka by pomyśleli że jest coś nie tak i ze kasa fiskalna a na koniec roku się nie zgadza .

 

Załóżmy ze Arsenal jest korporacją a  w niej Wenger jest dyrektorem CEO  i tam  nie pod jego dowództwem firma nie odnosi żadnych sukcesów w swojej  dziedzinie to by przecież go rada nadzorcza to by go wypierniczyła tak szybko jak sie da, wiec dlaczego nie chcą go wymienić na młodego zdolnego trenera ?

 

Rozumiem że to co zrobił dla Arsenalu przez 20 lat pracy dla tego klubu powinien dostać szacunek od klubu i kibiców ale widac jak na dłoni ze Francuz szkodzi Arsenalowi dla tego najlepsza decyzja jest rezygnacja wengera pracy w Londynie wraz z końcem sezonu ,bo chyba zdaje obie sprawę że nigdy nie będzie fergusonem .

 

wengerout_protest2

 

Pomału nawet kibice Wengera maja już go pomału dość nie dziwie się kiedy Wenger gada takie derymały takie jak że zagraliśmy bardzo dobry mecz rewanżowy z Bayernem Monachium chociaż Londyńczycy przegrali dwu mecz 2-10 ,bardzo mi wtedy przypomina on Van Gala .

 

Ale nie wierze że Wenger nie poprowadzi arsenału w nowym sezonie bo władze nie mja takiej odwagi zeby podjąc takiej decuyzji nawet jeżeli na Twitterze jest prowadzona akcja "Wenger Out".

 

Panie Wenger czas się pożegnać  fajna posadka i przejść na emeryturkę ,gdzie będziesz mógł się spotykać przy lampce wina z Van Galem i będziecie grac razem  w futbol menadżera 2017 .

© PREMIER LEAGUE NASZA PASJA PL .
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci