Menu

PREMIER LEAGUE NASZA PASJA PL .

sport

Tite cudotwórcą brazylia znów wielka

angel22233

titepresidente

 

 

Kiedy Leonardo Bacchi znany bardziej jako Tite zastępował na stanowisku Dungę trenera pierwszej reprezentacji Brazylii wszyscy znawcy mówili ze jest dobry ruch że zwolnili dunge  po kompromitacji na Copa americka 2016 w USA.

 

Kiedy przejmował kadrę Brazylii była w  rozsypce od  upokorzeń tak naprawde od roku 2006 -20 czerwca 2016  Brazylia w tym czasie nie wygrała nic znaczącego a do tego grała bardzo nudny futbol i nic nie zapowiadało zmiany yej tedencji że brazyli stałą się reprezentacja średnia w jednym szeregu z polską innymi takiego pokroju że jest jedna gwiazda w takich reprezentacja .

 

 

Kiedy przed swoim pierwszym meczem Brazylia  stałą przez wielkim zagrożeniem że mogą nie pojechać na mundial 2018 do Rosji 

 

 

Już pierwsze powołanie Tito pokazały że koniec w tej reprezentacji z takimi piłkarzami jak  (Hulk ,Fred ,ALVES  innych piłkarzy których dunga powoływał na siło do kadry .

 

Skończyło się z eksperymentem Neymara jako fałszywa  9, został przesunięty na Lewe skrzydło tak samo jak gra w Barcelonie ,do tego znalazł mój w końcu dobrego partnera do ataku czyli Brazylijską  perełkę Gabriela Jezusa z Manchesteru City,  a także Gwiazde Liverpoolu  Philippe Coutinho .

 

Zaczął powoływać z ligi Chińskiej mimo protestów  Paulinho dostawał swoją szanse bo trener miał dla niego miejsce w skaldzie bo taką miał wizje ,A usadził na ławce takich zawodników jak Wilam czy Fernadihno .

 

 Wyjściowa jedenastka i ustawienie  bardzo różniło się od tego co dawał nam od 2014 Dunga  

 

 

 

dunga    tito1                           dunga1tito 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W pierwszym meczu Pod wodzą Tito Brazylijczycy pokonali na bardzo trudnym terenie  ekwador 0:3 a bohaterem tamtego spotkania został Gabriel Jezus który sam wywalczył rzut karne a nastepnie 87-90 minuta ustrzelił 2 bramki. u został wiekszym bohaterem tego meczu niz Neymar .

 

Od tamtego meczu Brazylijczycy ropoczeli  fantastyczną serie 8 wygranych meczów w 1 jednego meczu towarzyskiego przeciwko kolumbi.(w następnych meczach ograli 2:1 kolumbie ,,argentyne zmiotki 3:0 a także z ograli 1:4 na wyjeździe Urugwaj który do wczoraj marzył Jeszce o pierwszym miejscu w kwalifikacjach do mundialu ,ale w tamtym meczu urugwaj nie miał nic do powiedzenia brazyliczycy byli po prostu lepsi .

 

 Tito wprowadził znów tite -takę czyli zęby każdy zawodnik jak najdłużej utrzymywał się przy piłce ,i zęby każdy zawodnik miał zawsze trzy opcje gdzie podać ,Reprezentacja Brazylii nie może grac po włosku ona musi tworzyć widowisko dla publiczności .

 

 

 Tak jak kibice  Brazylijczyków  on atak nie muszą się obawiać bo Neymar-Jezus-Cutihno -Femino dadzą rade, to widać Jeszce trochę problemów w obronnie w szczególności ich stary w obrobię swojej 16 może z lepszym zespołem to się złe skończyć .

 

 Problemem tej reprezentacji napewną jest że nie grali z poważnym rywalem z europy o stawkę od mundialu w 2014 roku ,ale już SA zapowiadane mecze z Niemcami i jak się nie mylę to też Hiszpanami .

 

 

 

Moim skrtomym zdaniem jeżeli Brazylia bedzie grac tak na Mundialu 2018 jak w ostatnich meczach gdize gniotła swoich rywali to bedzie razem z Niemcami i Francuzami głownymi Faworytami do Pucharu Świata.

© PREMIER LEAGUE NASZA PASJA PL .
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci